Proje Uygulama Hizmetleri

Proje Uygulama Hizmetlerimiz

Tarımsal alandaki tecrübelerimizle ikliminiz, toprak yapınız, ürününüz, arazi boyutunuz her neyse tüm müşterilerimiz için anahtar teslim proje çözümleri sunuyoruz. Gelişmiş ve eksiksiz ürün yelpazemizle veriminizi artıracak projeler tasarlamanıza, uygulamanıza ve geliştirmenize yardımcı oluyoruz. Jain olarak tüm tarımsal projelerinizde sürdürülebilir başarı ve maksimum verim için yanınızdayız!

Her Aşamasında birlikteyiz.

Projenizin oluşturulmasında arazi gözlemlemelerinden kuruluma, uygulamadan hizmet sonrası servis ve bakıma kadar tüm süreçlerde bütünlük sağlayan hizmet anlayışı sunuyoruz.

 • 1- Planlama&Tasarım

  Proje sürecinizin ilk adımında arazi verilerinize, fizibilite çalışmalarımıza ve tarımsal alandaki birikimlerimizden faydalanarak projenizin ana planını tasarlayacağız.

 • 2- Malzeme Dökümü&Finans

  Planlama ve tasarım aşaması sonrası agronomik gereksinimler, bütçe dengesi, ROI göz önünde bulundurarak projenize en uygun malzeme dökümü ve finans aşamasını gerçekleştiriyoruz.

 • 3- Lojistik

  Gelişmiş ürün yelpazemiz ve dünya çapında 30 adet üretim tesisimizle projelerimizde kullanılacak ürünlerin tedariğini ve son teslim tarihlerine bağlılığı kolaylıkla sağlayabiliyoruz.

 • 4- Kurulum&Uygulama

  Projemiz, uzmanlarımızı ve güçlü insan kaynakları planlamasıyla belirtilen zaman dilimlerinde kurulumunu yapıyor, uygulama aşamasında eğitim ve bilgilendirmeleri tarafımızca sağlanıyor ve sistem süreçlerinin detaylı incelemesini sağlıyoruz.

 • 5- Servis Hizmeti

  Projenizi etkinliliği yalnızca kurulan zamana değil daha sonraki süreçte yapılacak olan bakım ve geliştirmelere de bağlı olacaktır. Anahtar teslim tüm projelerimizde satış sonrası her türlü destek, servis ve geliştirmeler konusunda sizinle birlikteyiz.

Uzman kadromuzdan yardım alın. Projenizden %100 verim alın.

Proje Başvurusu Yap
Başarı Hikayeleri
Proje Talep Et